10 listopada 2023

Rodzinny Konkurs Plastyczny

„Nie tylko miś jest moim ulubionym bohaterem literackim”

Wzorem lat ubiegłych nasze przedszkole zorganizowało Rodzinny Konkurs Plastyczny „Nie tylko miś jest moim ulubionym bohaterem literackim”. Celem konkursu było zaproszenie Rodziców oraz członków rodzin do wspólnej, kreatywnej zabawy promującej rozwój czytelnictwa. Wskazówkami organizatorów był format pracy i różnorodność użytych materiałów oraz widoczny wkład pracy dziecka. Technika wykonania pracy zależała wyłącznie od pomysłowości Rodziców i dzieci.

W naszym konkursie wzięło udział 29 przedszkolaków z rodzinami. Dzieci wykonały portrety bohaterów literackich z rodzicami, rodzeństwem, ciociami czy dziadkami. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na specjalnej wystawie w holu przedszkola. Nie ukrywamy, że dla jury była to niezwykle trudna praca, aby ocenić tak piękne i pomysłowe ilustracje. Dlatego też nagrodziłyśmy wielu laureatów.

Wszystkim przedszkolakom oraz ich rodzinom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za aktywny udział w konkursie.