1 czerwca 2022

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!
W naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Już od rana wszystkie dzieci przemieniły się w ulubionych bohaterów bajek za pomocą foto budki. Każdy z przedszkolaków wykonał sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzieci obdarowane zostały pamiątkowymi medalami
i słodkościami.

Po śniadaniu Maluszki bawiły się razem ze Świnką Peppą oraz animatorką zabawy Panią Justyną. Oprócz zabaw ruchowych, konkursów i zabaw z chustą dzieci na boisku puszczały mega bańki. Po powrocie do sali animatorka z baloników wyczarowała dla każdego balonowego zwierzaka.

Pozostałe przedszkolaki wybrały się do Teatru Maska na wzruszające przedstawienie
„Hachico”, a następnie udały się na rzeszowski rynek, gdzie w towarzystwie innych przedszkolaków wspólnie świętowały.

To były niezapomniane chwile.

01. Dzień Dziecka
02. Dzień Dziecka