12 grudnia 2022

Miejskie Drzewko w UrbanLab Rzeszów

Uczniowie klas 3a i 3b wzięli udział w zabawie świątecznej dekorowania drzewka miejskiego w Urban Lab Rzeszów. Zaprojektowali świąteczne Minecraftowe dekoracje, które zostały wydrukowane na szkolnej drukarce 3D w Laboratorium Przyszłości naszej szkoły. Autorzy najlepszych szkolnych prac – Martyna Dużak i Oleksandra Snitko z klasy 3b oraz Antoni Machejus z klasy 3a zanieśli je do Centrum Innowacji Miejskich - Urban Lab i zawiesili na drzewku świątecznym. Projekt wsparło Centrum Minecrafta i Druku 3D. I chociaż nie wygraliśmy nagrody głównej cieszymy się bardzo i jesteśmy, i jesteśmy dumni, że nasze prace zdobią miejskie drzewko. Projekty wraz z opisami zostaną zamieszczone na stronie integrator druku 3D.

Zobacz post na profilu FB UrbanLab

Antoni Machejus, klasa 3a. Choinka